SPRAWDŹ AKTUALNĄ INEWSTYCJĘ

O firmie

Informacje o NOVAPORT

 

Naszym celem jest spełnienie nieustannie pogłębiającej się potrzeby posiadania własnego lokum wynikającej z rosnącej liczby ludności i rozwoju procesów urbanizacyjnych.

Realizujemy wymagania Klientów indywidualnych i prowadzących działalność gospodarcza w oparciu o ich zróżnicowane potrzeby i wymagania w zakresie sprzedaży mieszkań i lokali usługowych na rynku lokalnym.

Dążymy do zadowolenia Nabywców i Użytkowników stawianych przez nas obiektów poprzez łączenie w procesie budowlanym wysokiej jakości materiałów z wieloletnim doświadczeniem posiadanym przez zespół projektantów, osób nadzorujących proces budowlanych oraz wykonawców.

 

Położenie budynków w sąsiedztwie miejsc cennych przyrodniczo a także bliskość centrum stanowią idealne rozwiązania dla osób chcących zamieszkać w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji oraz ceniących sobie bliskość obiektów usługowych, kulturowych czy gastronomicznych.

Nasza siedziba

ikona Novaport sp. z o.o. sp.k.
ul. Przyszłości 5a
67-100 Nowa Sól

ikona Novaport
663 345 924
609 198 170

ikona NIP: 9252127489
REGON: 381822250
KRS: 0000758226

ikona Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.